POTENZA RE050 - letné pneumatiky pre športovo založené vozidlá.Perfektná letná pneumatika pre náročných a športovo založených vodičov.Vhodná pre množstvo modelov športových vozidiel.Doprajte si maximálnu stabilitu v zákrutách aj priamom smere a skvelý brzdný výkon za sucha. Užite si jazdu.Vyrába sa v dvoch odlišných variantoch RE050 a RE050 A (asymetrický dezén).Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- dokonalá presnosť riadenia.- vynikajúca priľnavosť na mokrom povrchu pre najvyššiu bezpečnosť.- odozva a ovládateľnosť.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 92 (630kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Ochrana ráfiku | |
| EPREL | 417004 |
| Špecifikácia | * |
| Dezén | POTENZA RE050 |
| DOT | 2024 |
| Druh | Run Flat |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo