Homologovaná pre BMW a dostupná v 19 palcoch; pneumatika Ecopia EP600 od Bridgestone je vysoko výkonná letná pneumatika s asymetrickým profilom; ktorá je oceňovaná pre svoju jemnosť a pohodlie. Bola špeciálne navrhnutá tak; aby ponúkala veľmi nízky odpor pri otáčaní; čo umožňuje veľké úspory paliva. Jej zmes gumy je inovatívna; trakčná schopnosť je vynikajúca. Dobre umiestnené drážky a lamely umožňujú veľmi dobrú priľnavosť na suchých aj na mokrých vozovkách.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 155 mm |
| Profil | 70 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 84 (500kg) |
| Rýchlostný index | Q |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| EPREL | 380770 |
| Ochrana ráfiku | |
| Dezén | ECOPIA EP600 |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| Špecifikácia | * |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo