Bridgestone Potenza Race - novinka pre letnú sezónu 2023.Nová semislick Bridgestone Potenza Race je schválená pre prevádzku na verejných komunikáciách.Potenza Race poskytuje maximálnu kontrolu nad vozidlom aj vo vysokých rýchlostiach.Asymetrický dezén maximalizuje výkon pri prejazde zákrutami a brzdení.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- letné pneu na cesty aj na závodný okruh.- schválená pre prevádzku na verejných komunikáciách.- jazdné vlastnosti prispôsobené pre jazdu na závodných okruhoch.- najkratšia brzdná dráha na suchom povrchu.- inovatívne zloženie zmesi.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 265 mm |
| Profil | 35 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 98 (750kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| EPREL | 1325326 |
| Zosilnenie | XL |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Dezén | POTENZA RACE |
| DOT | 2026 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo