Dynapro HT RH12 ponúka komfortnú športovú jazdu po celý rok. Vysoký nájazd kilometra; nižšia spotreba paliva; vysoký jazdný výkon po celý rok; dobré brzdné vlastnosti a excelentný handling.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 265 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 110 (1060kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | A |
| EPREL | 1322962 |
| Špecifikácia | FO |
| DOT | 2025 |
| Druh | Štandardné |
| Dezén | RH12 Dynapro HT |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo