NOVINKA SportContact™ 7 - Určená pre športové a vysokovýkonné vozidlá.Nové pneumatiky SportContact™ 7 boli skonštruované tak; aby vám poskytovali sebavedomý pocit; že môžete posúvať hranice stále vyššie – a užívať si radosť z jazdy na najvyššom stupni.Vďaka prispôsobivému vzoru si neustále užívate bezpečné jazdné vlastnosti na mokrom a suchom povrchu – dokonca aj pri vyšších rýchlostiach.Dokonale vyvážená interakcia pevného vzoru s nízkym množstvom pórov a mäkkej zmesi BlackChili prináša špičkový výkon a súčasne výrazne zvyšuje kilometrový výkon vašich pneumatík.SportContact™ 7 je prvá pneumatika; ktorá je prispôsobená pre rôzne triedy a hmotnosti vozidiel. Prináša vám typický pocit z pneumatík SportContact™ pri každom naštartovaní motora.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Dodávajú vám sebaistotu s bezpečnými a stabilnými jazdnými vlastnosťami na mokrom a suchom povrchu.- Perfektná súhra extra mäkkej zmesi BlackChili a extra pevného vzoru pre dlhodobý pôžitok z jazdy na novej úrovni.- Prispôsobené pre rôzne triedy vozidiel; aby ste nadobudli typický pocit z pneumatík SportContact™.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 325 mm |
| Profil | 35 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 108 (1000kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 138.14 l |
| EPREL | 717708 |
| Dezén | SportContact 7 |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo