Fortune FSR-701 je navržena tak aby poskytla vynikající ovladatelnost na suchém i mokrém povrchu. Díky asymetrickému dezénu a vylepšenému složení pneumatiky nabízí FSR-701 výjimečný výkon na silnici i dálnici.Dezén byl navržen tak aby měl skvělé jízdní vlastnosti na jakémkoliv povrchu a za jakéhokoliv počasí. Drážky skvělé odvádí vodu a tím zamezují vzniku aquaplaningu. Jízda na mokrém povrchu se tak stává bezpečnější. Mimořádná ovladatelnost a přesné řízení i při vysokých rychlostech.Nejdůležitější vlastnosti a charakteristiky:- výjimečný výkon.- skvělé jízdní vlastnosti.- nízká hlučnost.- velmi dobrý přilnavost na mokrém povrchu.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 94 (670kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 489256 |
| DOT | 2022 |
| Druh | Štandardné |
| Dezén | FSR701 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo