FORTUNE FSR802Špecifický dizajn lamiel vylepšuje tuhosť pneumatiky a zlepšuje jazdný komfort.Polouzavreté rameno redukuje prúdenie vzduchu a tým znižuje hlučnosť.Špeciálne navrhnuté lamely lepšie odvádzajú vodu zo stopy a tým zvyšujú priľnavosť na mokrej vozovkeRevolučná zmes behúňa so silikou triedy NANO znižuje výrazne valivý odpor.Masívne bloky behúňa v kombinácii so špeciálne navrhnutými lamelami poskytujú pneumatike dobrú priľnavosť a trakciu.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- dobré jazdné vlastnosti.- nižšia hlučnosť.- skvelá priľnavosť na mokre.- vysoký kilometrový nájazd.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 185 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 88 (560kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Druh | Štandardné |
| EPREL | 467748 |
| Dezén | FSR802 |
| DOT | 2022 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo