KUMHO Ecsta PS71 EV - Super UHP pneumatika vyvinutá špeciálne pre výkonné elektrické vozidlá.Exkluzívny športový rad ECSTA je vyvinutý špeciálne tak; aby poskytol presnú odozvu riadenia a neuveriteľný výkon vo vysokých rýchlostiach.Špeciálne navrhnuté drážky; ktoré výborne odvádzajú vodu z dezénu a tým predchádza vzniku akvaplaningu.Optimálne rozloženie lamiel a drážok znižuje hlučnosť pneumatiky.Ikona EV - špeciálna ikona zdôrazňuje; že ide o produkt špeciálne vyvinutý pre elektrické vozidlá.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- EV pneu.- Vylepšený design dezénu špeciálne pre potreby elektro vozidiel.- Nižšia hlučnosť.- Zlepšený celkový výkon za mokra.- Kratšia brzdná dráha.- Zlepšená odolnosť proti akvaplaningu.- Vynikajúca jazdná stabilita pri vysokých rýchlostiach.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 94 (670kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | B |
| EPREL | 1374309 |
| Objem | 71.00 l |
| Ochrana ráfiku | |
| Dezén | Ecsta PS71 |
| DOT | 2024 |
| Druh | EV |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Plátna | 4PR |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo