Uniroyal RainSport 3 - Letná pneumatika s vynikajúcimi vlastnosťami.RainSport 3 je letná pneumatika pre športovú jazdu bez ohľadu na počasie. Vhodná pre rýchle športové vozidlá; luxusné automobily; SUV i malé vozidlá; ako sú Fiat 500 či Hyundai i20.RainSport 3 je generáciou pneumatík s technológiou žraločej kože (Shark Skin Technology).Technológia bola inšpirovaná svojím morským menovcom a pneumatika má teda štruktúru behúňa optimalizovanú pre prietok vody; ktorá potlačuje vodné turbulencie a prispieva k rýchlemu odvodu vody.Získate tak optimálnu odolnosť voči akvaplaningu a špičkové vlastnosti pri jazde na mokrom povrchu.Špeciálny dezén pneumatiky zväčšuje plochu styku pneumatiky s vozovkou za mokra; takže sa môžete na týchto pneumatikách rútiť s istotou a zatáčať doľava i doprava; pričom budete mať všetko plne pod kontrolou.Fast CurveConfiguration (vysoká bočná tuhosť ramenných blokov) a flexibilné bloky behúňa zväčšujú plochu; ktorou sa sily prenášajú na vozovku.Vďaka tomu si pneumatika RainSport 3 zachováva svoju priľnavosť i pri rýchlej jazde do zákruty.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Aquaplaning: technológia žraločej kože (Shark Skin Technology) pre maximálnu bezpečnosť.- Jazdné vlastnosti: plná ovládateľnosť pri zatáčaní doľava i doprava.- Priľnavosť: vysoká priľnavosť v zákrutách.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 40 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 92 (630kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 71.76 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 491227 |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Dezén | RainSport 3 |
| Druh | Run Flat |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo