Uniroyal Rallye 4x4 Street - Letná pneumatika do dažďa pre SUV a offroady.Pneumatika rally 4x4 street bola skonštruovaná na použitie na cestách; takže je podstatne tichšia ako iné SUV pneumatiky.Jej optimalizovaná zmes s obsahom siliky pohlcuje otrasy; ktoré pri jazde vznikajú; a eliminuje vibrácie prenášané z povrchu vozovky.Pneumatika rallye 4x4 street má inovatívny dvojitý dezén behúňa v tvare V; ktorý umožňuje odvádzať vodu ako po obvode; tak aj naprieč pneumatiky súčasne.Široké ramenné bloky ľahko prenášajú sily; ktoré na pneumatiku pôsobia v zákrutách; a zaisťujú tak jazdnú stabilitu; precíznu odozvu riadenia za mokra aj za sucha a vynikajúcu trakciu na nespevnenom a zasneženom povrchu – dokonca aj v ľahkom teréne.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Efektívna ochrana proti vzniku akvaplaningu.- Vynikajúce jazdné vlastnosti dokonca aj v ľahkom teréne.- Dobrá stabilita.- Tichá a bezproblémová jazda.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 265 mm |
| Profil | 70 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 112 (1120kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Druh | Štandardné |
| Objem | 117.61 l |
| EPREL | 491202 |
| Dezén | Rallye 4x4 street |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo