Uniroyal RainExpert 5 - Dôverujte svojim pneumatikám bez ohľadu na to; aký silný dážď a aká zradná je cesta.Vyvinutý pre osobné automobily a SUV.Nový RainExpert 5 zaisťuje bezpečnú jazdu aj v tých najnáročnejších vlhkých podmienkach v kombinácii s pohodlnou jazdou a zvýšeným kilometrovým výkonom pre maximálne potešenie z jazdy.Vylepšená Technológia Shark Skin a inovatívne lamely Aqua-Twist pomáhajú urýchliť odvod vody zo stopy pneumatiky.Jedinečná vzorka behúňa prispieva k zníženiu vnútorného hluku; čo umožňuje pohodlný a uvoľnený zážitok z jazdy.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Skvelá odolnosť proti akvaplaningu.- Vysoký kilometrový výkon.- Výborný jazdný komfort.- Znížený hluk z vozovky.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 205 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 91 (615kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | C |
| Druh | Štandardné |
| Objem | 63.27 l |
| EPREL | 636316 |
| Dezén | RainExpert 5 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo