Uniroyal RainSport 5 - Majster na mokrom povrchu - novinka pre letnú sezónu 2023.Uniroyal RainSport 5 je vyvinutý pre výnimočný výkon na mokre; zvýšený počet najazdených kilometrov a vynikajúcu kontrolu nad riadením - je športovým riešením pre kompaktné; stredné a vyššie triedy vozidiel vrátane SUV.Novo vyvinutá zmes behúňa zaručuje nízke opotrebenie a tužšie ramená zabezpečujú rovnomerné opotrebenie. Optimalizovaná konštrukcia dezénu zaisťuje rovnomerné rozloženie tlaku na kontaktnej ploche; čo vedie k vyššiemu počtu najazdených kilometrov a vynikajúcemu hluku.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:Aquaplaning: Bezpečná jazda aj v tých najnáročnejších podmienkach za mokra.Úspora nákladov: Predĺžená životnosť pneumatiky pre dlhé cesty.Handling: Vynikajúce ovládanie a odozva riadenia pre maximálne potešenie z jazdy.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 195 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 85 (515kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | C |
| Druh | Štandardné |
| Objem | 54.34 l |
| EPREL | 491146 |
| Dezén | RainSport 5 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo