Goodyear uviedol na trh pneumatiku UltraGrip Performance 2 určenú pre vysoko výkonné a luxusné automobily.Pneumatika UltraGrip Performance 2 je navrhnutá pre jazdu s vysokým výkonom.Udržuje si optimálnu tuhosť a umožňuje tak istejšie ovládateľnosť za sucha i za mokra.Stredový pás zaisťuje nepretržitý kontakt s povrchom vozovky; čo vedie k presnejšiemu manévrovanie za sucha.Vďaka zmesi behúňa; ktorá udržuje priľnavosť v extrémne chladnom počasí; podáva pneumatika UltraGrip Performance 2 vynikajúci výkon za všetkých zimných podmienok.Užite si ľahšie akceleráciu aj stúpanie vďaka pilkovitým obvodovým drážkam v behúni. Technológia Adaptive SipeGrip zlepšuje priľnavosť a brzdnú silu na ľade a zľadovatenom snehu.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Bezpečná priľnavosť na klzkých zimných cestách.- Dobrá ovládateľnosť za mokra i za sucha.- Vysoká odolnosť proti aquaplaningu.- Tichá a pohodlná jazda.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 205 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 91 (615kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 81.86 l |
| Ochrana ráfiku | FP |
| EPREL | 1202228 |
| Dezén | ULTRA GRIP PERFORMANCE 2 |
| DOT | 2022 |
| Špecifikácia | *RSC |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Run Flat |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo