AllSeasonExpert 2Uniroyal AllSeasonExpert 2 poskytuje mimoriadne vysokú bezpečnosť a spoľahlivosť počas celého roka.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:3PMSFAquaplaning: bezpečné riadenie na mokrom povrchu s vynikajúcou ochranou pred aquaplaningom.Krátka brzdná dráha a lepšia trakcia na zasnežených cestách.Handling: precízna odozva na riadenie a kontrolovaný handling na suchých cestách.Kilometrový výkon a náklady vlastníctva: bez nutnosti pravidelného polročného prezúvania a skladovania pneumatík.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 185 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 82 (475kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Druh | Štandardné |
| Objem | 49.59 l |
| EPREL | 491247 |
| Dezén | AllSeasonExpert 2 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo