WinterExpertZima ponúka výzvy. WinterExpert ponúka bezstarostnú jazdu.Uniroyal WinterExpert - inovatívná pneumatika; ktorá zvládne každú výzvu; ktorú zima pripraví.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:3PMSF.Aquaplaning: Udržte si plnú kontrolu a vynikajúci manipuláciu za mokra s odolnosťou voči aquaplaningu.Výkon na snehu: Dostaňte sa do cieľa bezpečne a pohodlne vďaka vynikajúci trakcii na snehu.Valivý odpor: Profitujte z nízkej spotreby paliva vďaka optimalizovanému valivému odporu.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 99 (775kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 75.57 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 490807 |
| Dezén | WinterExpert |
| DOT | 2023 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo