WinterExpertZima ponúka výzvy. WinterExpert ponúka bezstarostnú jazdu.Uniroyal WinterExpert - inovatívná pneumatika; ktorá zvládne každú výzvu; ktorú zima pripraví.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:3PMSF.Aquaplaning: Udržte si plnú kontrolu a vynikajúci manipuláciu za mokra s odolnosťou voči aquaplaningu.Výkon na snehu: Dostaňte sa do cieľa bezpečne a pohodlne vďaka vynikajúci trakcii na snehu.Valivý odpor: Profitujte z nízkej spotreby paliva vďaka optimalizovanému valivému odporu.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 165 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 81 (462kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 46.00 l |
| EPREL | 491136 |
| DOT | 2023 |
| Druh | Štandardné |
| Dezén | WinterExpert |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo