MS plus 77MS plus 77 je špeciálna pneumatika do vlhkých a chladných zím. Vhodná pre všetky vozidlá.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:3PMSF.Jazdné vlastnosti: skvelá stabilita na chladnom povrchu vozovky; tak za mokra; ako aj za sucha.Aquaplaning: znížené riziko; predovšetkým na snehu a kašovitom snehu.Priľnavosť: lepšia trakcia na snehu a ľade.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 185 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R14 |
| Hmotnostný index | 80 (450kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | E |
| Druh | Štandardné |
| Objem | 45.37 l |
| EPREL | 505680 |
| Dezén | MS PLUS77 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo