Hankook W330C je výkonná runflat zimná pneumatika pre vozy SUV a vozy s pohonom 4x4.Zimná pneumatika s vynikajúcou ovladateľnosťou na snehu a zároveň vynikajúcou priľnavosťou pri nízkych teplotách na mokré a suché.Pneu má novú zmes s vysokým obsahom siliky pro vynikajúce výkony wet a dvojvrtsvou konstrukciou of the costum; ktorá zvyšuje tuhost pneumatík.Použitie širokých ramenných blokov zaisťuje vynikajúcu stabilitu řízení.Výkon na wet je Zajištěn díky použití '' water pipe '' lamel a širokých bočních drážok. Dezén vo tvaru písmene V Efektívne odvádza vodu a tým znižuje riziko aquaplaningu.Na vrchol bola použitá špeciálna zmes Aqua Pine. Zmes "Aqua Pine" druhej generácie je inšpirovanáborovicí; ktorá v zimnej sezóne odolá drsnému počasiu.HRS je jedinečná technológia v prípade poruchy pri kompletnej strate tlaku pohodlne alebo úplne pokojne pokračovať v najbližšom servise. Run-flat zabezpečiť vzdialenosť niezečný dojezd 80 km s maximálnou rýchlosťou do 80 km/h.Najdôležitejšie vlastnosti a nazwaistiky:- HRS- Runflat pneumatika.- 3PMSF.- vylepšené brzdné vlastnosti- vynikajúci výkon na snehu; mokré a suché- vysoká odolnosť vzniku aquaplaningu- skvelá ovladateľnosť
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 275 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 110 (1060kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | XL |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| EPREL | 1498151 |
| Dezén | W330C Winter i*cept evo3 X |
| DOT | 2025 |
| Špecifikácia | |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Run Flat |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo