Pilot Sport 4 SUV - Výnimočná priľnavosť a bezpečnosť- Asymetrický dezén: vonkajšia časť pre suché podmienky; vnútorná časť pre mokré cesty- Technológia "dynamickej odozvy": hybridné pásy vyrobené z aramidu a nylonu pre presné jazdné reakcie- Dezén s drážkami; uspôsobený tak; aby zaručil tuhosť a priľnavosť aj pri bočnom zaťažení- Tuhý dezénový vzor s optimalizovaným prerezaním pre vynikajúce brzdné vlastnosti na suchom povrchu- Nová zmes gumy s inovatívnymi funkčnými elastomérmi a silikou pre vynikajúcu priľnavosť a efektívne brzdné vlastnosti na mokrých vozovkách- Optimalizovaná tuhosť dezénových blokov pre maximálnu životnosť- Dvojitá kostra s vysokou hustotou pre maximálnu robustnosť- Ochrana ráfika pri všetkých rozmeroch
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 103 (875kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | B |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 823102 |
| Objem | 90.30 l |
| Špecifikácia | VOL |
| Dezén | PILOT SPORT 4 SUV |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo