CROSSCLIMATE PLUS je celoročná pneumatika vyrobená tak; aby poskytovala dlhotrvajúci bezpečnosť v každom počasí.Crosslimate plus má vynikajúce brzdné vlastnosti na suchu a mokru.Pneu si zachováva všetky svoje vlastnosti od prvého do posledného kilometru.Tuhé dezénové bloky so skosenými hranami optimalizujú bezpečnosť na suchej vozovke.Pružná zmes gumy zaisťuje maximálnu priľnavosť k mokrému povrchu bez ohľadu na okolitú teplotu.Dezén v tvare V spolu s 3D samoblokujícími lamelami zaisťujú vynikajúci záber a brzdné vlastnosti na snehu od prvého do posledného kilometra.Vysoká tuhosť dezénovej vzorky zvyšuje životnosť pneumatiky.Hlavné vlastnosti a charakteristiky:- Dlhá životnosť.- Symbol 3PMSF.- Výborné jazdné vlastnosti po celý rok.- Vynikajúce brzdné vlastnosti na mokre i na suchu.- Veľmi dlhá životnosť.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 195 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 91 (615kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 56.70 l |
| Ochrana ráfiku | |
| EPREL | 670884 |
| Špecifikácia | S1 |
| DOT | 2024 |
| Dezén | CROSSCLIMATE + |
| Zosilnenie | XL |
| Hlučnosť | 68 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo