PIRELLI SCORPION WINTER 2Pirelli Scorpion Winter 2 je zimný špecialista pre vysoko výkonné SUV. Bez kompromisov v oblasti bezpečnosti a výkonu v zimných podmienkach.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Vynikajúci výkon na snehu.- Vynikajúce na mokrom povrchu a pri akvaplaningu.- Nízky valivý odpor a vysoká účinnosť.- Vysoký kilometrový výkon a skvelý komfort.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 107 (975kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | C |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 1171817 |
| DOT | 2025 |
| Druh | Štandardné |
| Dezén | SCORPION WINTER 2 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo