LK41 G FIT EQ+Vysoko výkonná letná pneumatika pre osobné automobily s výrazne vylepšenou ovládateľnosťou a brzdným výkonom za mokra.Pneumatika G FIT EQ+ je určená pre inteligentných vodičov; ktorí požadujú optimálny výkon v letných podmienkach.Pneumatika G FIT EQ+ ponúka vodičom pohodlnú a tichú jazdu vďaka optimalizovanej technológii.Pneumatika G FIT EQ+ ponúka bezpečné jazdné vlastnosti a dlhú životnosť.Pneumatika G FIT EQ+ využíva novú technológiu pre prémiové vozidlá; ktorá bola vyvinutá v záujme výnimočnej ovládateľnosti a maximálneho pohodlia pri jazde.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Ešte lepší brzdný výkon a ovládateľnosť za mokra ako u predchodcu.- Ekologicky šetrná a pohodlná jazda.- Tichá a hladká jazda za všetkých podmienok.- Impozantná životnosť a nižšia spotreba paliva.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 102 (850kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 68.80 l |
| EPREL | 526173 |
| DOT | 2023 |
| Druh | Štandardné |
| Dezén | LK41 G FIT EQ+ |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo