Vychutnajte si zimu plnými dúškami s pneumatikami Firestone Winterhawk 4.Táto generácia zimných pneumatík poskytuje optimálnu kontrolu a handling v chladnom a nepredvídateľnom počasí.Pneumatiky Winterhawk 4 boli navrhnuté pre zaistenie bezpečnej a hospodárnej jazdy na zimných cestách.Viac priečnych drážok v ramennej oblastiNajdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Mimoriadny záber na snehu.- Excelentné brzdné vlastnosti na mokre.- 3PMSF.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 107 (975kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| EPREL | 1131366 |
| Zosilnenie | XL |
| Ochrana ráfiku | |
| Dezén | WINTERHAWK 4 |
| DOT | 2025 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo