UltraGrip Performance +: Zlepšenie výkonu na mokrom aj suchom povrchu a v zimných podmienkachKrátka brzdná dráha za mokra i za sucha: Brzdné sily sú ľahšie prenášané do záberu. Nová špeciálna živica vylepšuje schopnosti pneumatík pri ich deformovaniu.Zlepšený záber na snehu a ľade: Nová zmes zlepšuje elasticitu gumy pri nízkych teplotách.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Krátka brzdná dráha za mokra i za sucha.- Zlepšený záber na snehu a ľade.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 104 (900kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | B |
| Objem | 129.72 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 891615 |
| Špecifikácia | (+) |
| Dezén | ULTRAGRIP PERFORMANCE + |
| Druh | EV |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo