Pneumatika Goodyear Eagle SP All Season je celoročná pneumatika; ktorej osvedčený asymetrický behúň ponúka tak manipuláciu; ako aj mimoriadne dobrá priľnavosť po celý rok. Inovatívna zmes dezénu prináša vynikajúci mokrý a suchý výkon s lepším záberom na snehu a ľade. Hlboký vzor dezénu s vysokými lamelami vytvára dostatok záberových okrajov; aby sa zaistila vynikajúca priľnavosť
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 285 mm |
| Profil | 40 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 108 (1000kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| EPREL | 531137 |
| Zosilnenie | XL |
| Ochrana ráfiku | FP |
| Špecifikácia | MOE |
| Dezén | EAGLE SPORT ALL-SEASON |
| Druh | Run Flat |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo