SPEED-LIFE 3 - Váš spoľahlivý spoločník na leto.Presný handling na suchých cestách.Znížené opotrebenie pre zvýšenie počtu najazdených kilometrov.Vylepšené jazdné vlastnosti na mokrých povrchoch pre väčšiu bezpečnosť.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 35 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 93 (650kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 82.37 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 492727 |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Dezén | SPEED-LIFE 3 |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo