| Sezóna | Letné |
| Šírka | 315 mm |
| Profil | 35 % |
| Priemer | R22 |
| Hmotnostný index | 111 (1090kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Objem | 150.19 l |
| Zosilnenie | XL |
| Dezén | CrossContact RX |
| Špecifikácia | NC0 |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Hlučnosť | 0 dB |
| Druh | Štandardné |
| Konštrukcia | Radiální |
| Duša | TL |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo