Pneumatika vhodná pre športová vozidlá a dokonca aj pre SUV so športovými jazdnými vlastnosťami. Nástupca ContiSportContact 3. Nová zmes; ktorá sa zameriava na maximálny prenos energie a zaisťuje nízky valivý odpor pri bežnej jazde. Táto adaptabilná behúňová zmes; ktorá nesie názov "BlackChilli" sa pružne prispôsobuje aktuálnej jazdnej situácii. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - kratšia brzdná dráha za všetkých poveternostných podmienok - vynikajúca priľnavosť k vozovke a bezpečnosť pri zatáčaní - znížená spotreba paliva a vysoký kilometrový výkon
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 107 (975kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | C |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 482937 |
| Objem | 108.77 l |
| Dezén | ContiSportContact 5 |
| DOT | 2024 |
| Špecifikácia | MO |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo