CONTINENTAL UltraContact - Vyrobená tak; aby vydržala.Určite si viac užijete radosť a zábavu z jazdy ako starosti s výberom nových pneumatík.Pneumatika UltraContact so zmesou YellowChili a optimalizovaným dezénom poskytuje výnimočne vysoký kilometrový výkon a bezpečnú a tichú jazdu.Nové pneumatiky UltraContact sú navrhnuté tak; aby vás v tomto pocite podporili. Univerzálna konštrukcia s odolným krytom UltraShield poskytuje skvelú ochranu pred poškodením.Vysoký počet jedinečne tvarovaných lamiel zvyšuje účinnosť odvodu vody; znižuje riziko aquaplaningu a skracuje brzdnú dráhu v daždi. O výrazné zníženie hlučnosti sa stará aj špeciálne tlmenie hluku v drážkach behúňa.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:Dlhá životnosť s nemeckou technológiou.Vychutnajte si výnimočný kilometrový výkon s našou úplne novou zmesou YellowChili.Spoľahnite sa na pozoruhodnú odolnosť našich pneumatík UltraShield.Zažite presvedčivý výkon za mokra a nízku hladinu hluku.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 185 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 81 (462kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 50.77 l |
| EPREL | 710436 |
| Dezén | UltraContact |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo