SCORPION ALL SEASON SF2Nový Scorpion ™ All Season SF2 je nový rad Pirelli All Season 3PMSF určený pre SUV.Vysoká úroveň bezpečnosti za mokra aj za sucha oproti predchádzajúcej generácii.Zameranie na valivý odpor a priľnavosť za mokra.Nízka úroveň hlučnosti.Veľké zlepšenie v jazde na snehu oproti predchádzajúcej generácii.Nová kombinácia pokročilých polymérov pre lepší výkon v širšom teplotnom rozsahu v porovnaní s predchádzajúcou generáciou.Optimalizované umiestnenie a zakrútenie lamiel; ktoré fungujú lepšie; keď vozidlo brzdí. Hlboké lamely navrhnuté tak; aby fungovali až do konca životnosti pneumatiky.epšíbrzdenie za mokra a suchaa výkon snehu. Vyššia nájazda rovnomernejšie opotrebovanie behúňa pre homogénny výkon od prvého dňa až do konca životnosti pneumatiky.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Pokoj a bezpečnosť za akýchkoľvek podmienok.- Navrhnuté pre celoročné používanie bez starostí so sezónnou výmenou pneumatík.- Prémiová a pohodlná jazda.- Nízka úroveň hlučnosti.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 107 (975kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | B |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 596976 |
| DOT | 2024 |
| Druh | Štandardné |
| Dezén | SCORPION ALL SEASON SF2 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo