Firestone Roadhawk poskytuje skvelý výkon po celý deň v akomkoľvek prevádzke.Pneumatika; ktorá nestráca nič zo svojich vynikajúcich jazdných vlastností po celú dobu svojej životnosti.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Najlepšia priľnavosť na mokre vo svojej triede.- Najlepšie brzdné výkony na suchu vo svojej triede.- Konzistentné výkony po celú dobu životnosti pneumatiky.- Dlhá životnosť.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 205 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 92 (630kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | C |
| Ochrana ráfiku | |
| EPREL | 417242 |
| Špecifikácia | |
| Dezén | ROADHAWK |
| DOT | 2024 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo