Firehawk SZ90 - je vysoko výkonná letná pneumatika pre osobné automobily s nápadným dizajnom.Firestone SZ90 má asymetrický dezén; ktorý zaisťuje ideálnu rovnováhu medzi výkonom na mokre a na suchu.Táto športová pneumatika ponúka vynikajúce jazdné vlastnosti a spoľahlivú priľnavosť na každom povrchu a umožňuje vychutnať si zábavu a vzrušenie z jazdy tak; ako nikdy predtým.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Dynamický; športový vzhľad.- Vynikajúca odozva riadenia.- Skutočný výkon za každého počasia.- Vysoká spoľahlivosť na mokre.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 94 (670kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | XL |
| Ochrana ráfiku | FR |
| EPREL | 382939 |
| Dezén | SZ90 Firehawk |
| DOT | 2022 |
| Špecifikácia | |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo