Bridgestone Dueler A/T 001- je všestranná terénna pneumatika; ktorá poskytuje vyvážené vlastnosti na ceste aj v teréne pre pohodlnú cestu.Vysoké bloky a široké medzery vo vzorke dezénu poskytujú pneumatike vynikajúcu trakciu; vďaka ktorej môžete bezpečne jazdiť po spevnených cestách; suchých cestách i blatistom; skalnatom teréne.Pneumatika Dueler A/T 001 vám dáva sebadôveru k objavovaniu aj v najchladnejších mesiacoch roka.Terénna pneumatika získala certifikáciu 3PMSF za bezpečnú a stabilnú priľnavosť na zamrznutých mokrých cestách a zasneženom teréne.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- špičkové jazdné vlastnosti v teréne.- spoľahlivosť a stabilita na ceste aj v teréne.- možnosť celoročného využitia.- vynikajúci záber a ovládateľnosť na snehu.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 265 mm |
| Profil | 70 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 112 (1120kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| EPREL | 381185 |
| Ochrana ráfiku | |
| Dezén | DUELER A/T 001 |
| Druh | All Terrain |
| Špecifikácia | |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo