Pôvodne japonský výrobca; teraz jeden z troch najväčších výrobcov pneumatík na svete. Výborne sa ovláda na vozovke a to aj vo vysokých rýchlostiach. Je spoľahlivá ako na suchej tak na mokrej vozovke. Excelentne zvláda jazdu na mokrom povrchu a má vysokú mieru bezpečnosti pri ochrane proti akvaplaningu. Nízka hlučnosť sa snúbi s vysokým komfortom
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 265 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 107 (975kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| EPREL | 383204 |
| Ochrana ráfiku | |
| Dezén | D92A-HP |
| Druh | Štandardné |
| Špecifikácia | |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo