Potenza Sport - Zvládnite bravúrne svoju cestu; prebuďte svoje zmysly.Bridgestone Potenza Sport je vysoko výkonná pneumatika; ktorá vám umožní plne maximalizovať potenciál vášho vozidla a pokračovať v jazde s plnou kontrolou.Asymetrický profil dezénu; nová výstuž a optimalizovaná kostra maximalizujú stabilitu;umožňujú plne kontrolované a presné prechádzanie zákrut a ponúkajú lepšiu odozvu riadenia.Športový profil zaručuje stabilitu a inovatívne zloženie behúňa zvyšuje priľnavosť zaisťujúcu mimoriadny brzdný výkon.Rozloženie rebier a medzier na profile behúňa odvádza vodu rýchlejšie a spolieha sa na tuhé 3D lamely profilu pneumatiky; ktoré podporujú zatáčanie a brzdnú silu.Optimalizované zloženie behúňovej zmesi prispieva k výnimočnej priľnavosti za mokra.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Najvyššia stabilita pri zatáčaní aj jazde na rovnom úseku.- Najlepšie brzdenie za sucha.- Vynikajúca výkonnosť za mokra.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 295 mm |
| Profil | 35 % |
| Priemer | R21 |
| Hmotnostný index | 107 (975kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | XL |
| Ochrana ráfiku | FR |
| EPREL | 789208 |
| Dezén | POTENZA SPORT |
| DOT | 2023 |
| Špecifikácia | |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo