Potenza RE050A I je letná pneumatika vyvinutá exkluzívne pre konkrétne vozidlá BMW; Ferrari; Mazda a malé vozidlá.Potenza RE050A RFT je navrhnutá tak; aby aj po defekte umožnila dojazd ďalej ako 80 km. Vynikajúca priľnavosť na suchej aj mokrej vozovke.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- dokonalá presnosť riadenia.- výborná ovládateľnosť.- asymetrický dezén.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 275 mm |
| Profil | 30 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 97 (730kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | XL |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| EPREL | 383216 |
| Dezén | POTENZA RE050A I |
| DOT | 2024 |
| Špecifikácia | * |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Run Flat |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo