G-FORCE WINTER 2 - ZAŽITE; AKO PRÍJEMNÁ MÔŽE BYŤ JAZDA V ZIME.Vylepšené rozloženie lamiel zaručuje optimálny záber a priľnavosť na zasneženom povrchu.Nová zmes gumy znižuje tuhosť behúňa pri nízkych teplotách; čím sa skracuje brzdná dráha na zľadovatenom povrchu.Smerový dezén do "V" a drážky "Toboggan" uľahčujú odvod vody a roztápajúceho sa snehu a znižujú riziko vzniku aquaplaningu.Vďaka bočniciam; ktorých povrch má zamatový efekt; budete túto novú pneumatiku len neradi meniť za letné.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Väčšia bezpečnosť na zľadovatenom povrchu.- Vynikajúci správanie na snehu.- Dobrá odolnosť proti vzniku aquaplaningu.- Dobré jazdné vlastnosti na mokre.- Velvet technology- bočnice so zamatovým povrchom.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 205 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 92 (630kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 61.52 l |
| EPREL | 1084709 |
| Dezén | G-FORCE WINTER 2 |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo