Michelin Pilot Sport Cup 2 R Connect je vysokovýkonná pneumatika určená na použitie na závodných tratiach a príležitostne aj na použitie na cestách.Jedná sa o špeciálnu verziu pneumatiky Pilot Sport Cup 2; ktorá je optimalizovaná na závodné použitie a je súčasťou radu pneumatík Michelin pre extrémny výkon.Niektoré hlavné rysy pneumatiky Michelin Pilot Sport Cup 2 R Connect zahŕňajú:1. Extrémna priľnavosť: Tieto pneumatiky sú navrhnuté tak; aby poskytovali maximálnu priľnavosť a kontrolu na suchých i mokrých povrchoch. Majú špeciálne zmesi gumy a dezén; ktoré umožňujú lepší výkon v zákrutách a brzdení.2. Závodné technológie: Pilot Sport Cup 2 R Connect využíva technológie a materiály odvodené z motoršportu; čo zahŕňa posilnenú konštrukciu pneumatiky a špeciálne zmesi gumy; ktoré zvyšujú jej odolnosť a výkon na okruhoch.3. Pripojenie k sieti: Pneumatiky Michelin Pilot Sport Cup 2 R Connect sú vybavené technológiou; ktorá umožňuje sledovanie a analýzu výkonu pneumatík pomocou pripojenia k sieti. To umožňuje tímom a jazdcom získavať dáta o teplote; tlaku a opotrebovaní pneumatík v reálnom čase; čo môže pomôcť optimalizovať nastavenie vozidla a stratégiu závodu.Tieto pneumatiky sú určené predovšetkým pre vášnivých pretekárov a tímy; ktorí hľadajú extrémny výkon a kontrolu na závodných tratiach.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 295 mm |
| Profil | 30 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 101 (825kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | D |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 462047 |
| Objem | 88.55 l |
| Špecifikácia | N0 |
| Dezén | PILOT SPORT CUP 2 R CONNECT |
| Ochrana ráfiku | |
| Hlučnosť | 74 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo