Pilot Super SportŠpeciálne navrhnuté pre superšportové vozidlá a ultravýkonný tuning.Zrodená z vytrvalostných závodov pre maximálny pôžitok z jazdy!VÝHODY PRODUKTUBezpečnosť aj v najnáročnejších podmienkachNajlepšia ovládateľnosť na suchuVyvinuté v spolupráci s Porsche; BMW M a Ferrari
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 275 mm |
| Profil | 35 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 100 (800kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 462053 |
| Objem | 93.87 l |
| Špecifikácia | * |
| Dezén | PILOT SUPER SPORT |
| Ochrana ráfiku | |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Samozacelující a EV ready |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo