Pneumatika vyniká skvelou priľnavosťou za mokra; čím pomáha predchádzať aquaplanningu.Skvele priľne k suchej aj mokrej vozovke a zaistí vám kratšiu brzdnú dráhu.V priľnavosti za mokra dosahuje hodnotenie A; čím sa radí medzi najlepšie hodnotené letné pneu na trhu; navyše vďaka nízkemu valivému odporu dochádza k výraznej úspore paliva anízkemu opotrebovaniu samotnej pneumatiky.Nízka hlučnosť týchto pneumatík (iba 68 dB) je ohľaduplná k okoliu; čo ocenia predovšetkým obyvatelia miest.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 105 (925kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | A |
| Objem | 86.10 l |
| Ochrana ráfiku | |
| EPREL | 411565 |
| Špecifikácia | GOE |
| DOT | 2024 |
| Dezén | PRIMACY 4 |
| Zosilnenie | XL |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Snižující hluk uvnitř vozidla |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo