Osobná letná pneumatika Michelin PILOT SPORT PS2 je výsledkom skúseností z F1 a referenčnou pneumatikou u Porsche Je najrýchlejšou a najlepšie vedúcou pneumatikou na trhu.Určená pre automobily s mimoriadnymi výkonmi. Bola navrhnutá s dôrazom na poskytnutie maximálnej priľnavosti; ovládateľnosti a výkonu pri vysokých rýchlostiach a agresívnom riadení.Dezén a zmes gumy pneumatiky boli optimalizované na zaistenie vynikajúcej priľnavosti na suchých cestách; čo umožňuje precízne ovládanie vozidla a maximálny výkon v zákrutách.Táto pneumatika poskytuje precíznu a citlivú ovládateľnosť; čo umožňuje vodičom naplno využiť potenciál ich vozidla a zároveň sa cítiť sebavedome aj pri vysokých rýchlostiach.Michelin Pilot Sport PS2 taktiež ponúka solídny výkon na mokrých cestách vďaka špeciálnym technológiám; ktoré zlepšujú odvodnenie a odolnosť proti akvaplaningu.Napriek vysokému výkonu Michelin Pilot Sport PS2 ponúka aj pomerne dlhú životnosť a odolnosť proti opotrebovaniu; čo je dôležité pre športové pneumatiky; ktoré sú vystavené vyššiemu zaťaženiu.Charakteristika- Priľnavosť- Ovládateľnosť- Výkon na mokrom povrchu- Trvanlivosť
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 295 mm |
| Profil | 30 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 98 (750kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 412357 |
| Objem | 84.41 l |
| Špecifikácia | N3 |
| Dezén | PILOT SPORT PS2 |
| Ochrana ráfiku | |
| Hlučnosť | 74 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo