MICHELIN E·PRIMACY - Pneumatiky pre osobné elektrické alebo hybridné vozidlá.MICHELIN e.PRIMACY: Vyrobená pre dlhotrvajúcu ekologickú zodpovednosť. Letná ekologická pneumatika MICHELIN pre vozidlá so spaľovacím motorom; hybridné vozidlá a elektrické vozidlá.Zmes gumy Energy Passive znižuje energetické straty.Vzduchotesná vrstva Energy Air Shield znižuje energetické straty a bočnice Cool Running spotrebujú pri jazde menšie množstvo energie; čím predlžujú dojazd batérie elektrických vozidiel a zvyšujú efektivitu jazdy na všetkých vašich cestách.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Najnižšia spotreba paliva a množstvo emisií CO2 vo svojej kategórii.- Dlhší dojazd batérie elektrických vozidiel.- Dlhotrvajúca bezpečnosť od prvého do posledného kilometra.- Vynikajúca životnosť.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 104 (900kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | A |
| Objem | 90.75 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 706387 |
| Ochrana ráfiku | |
| Dezén | E PRIMACY |
| Druh | EV |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo