K127B ventus S1 evo3 -Výkonná pneumatika preferovaná poprednými výrobcami automobilov.Vykrojená vonkajšia drážka pneumatiky Ventus S1 evo3 zaisťuje lepšiu priľnavosť na mokrom povrchu a zvyšuje odolnosť voči aquaplaningu na hladkých povrchoch. To zlepšuje výkony a ovládateľnosť za dažďa pri súčasnom zachovaní výkonov na suchu.Vysoko tuhé vonkajšie bloky: Širšie ramenné bloky pre lepšiu priľnavosť v extrémnej záťaži. Maximálnu priľnavosť v zákrutách zaisťuje vrstva nárazníkových pásov z aramidových vlákien; ktorá za všetkých podmienok zaručuje stály tvar styčnej plochy a zvyšuje tak ovládateľnosť na suchu o 15%.Vnútorné bloky: Zlepšené výkony na mokrom povrchu a vyššia odolnosť voči akvaplaningu vďaka väčšiemu množstvu blokov pre zvýšený odvod vody.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Hankook runflat system- HRS.- Vynikajúca ovládateľnosť pri vysokých rýchlostiach.- Optimálny výkon na mokrom povrchu.- Voľba popredných výrobcov automobilov.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 40 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 99 (775kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | C |
| EPREL | 1107697 |
| Zosilnenie | XL |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Dezén | K127B ventus S1 Evo3 |
| DOT | 2025 |
| Druh | Run Flat |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo