Kinergy 4S 2 H750B - celoročná runflat pneumatika pre osobné vozy.Bezpečná jazda 365 dní v roku bez prezouvania pneumatík; to bol zámer vývoje pneumatík Hankook Kinergy 4S2.Zmes; z ktorej je vyrobená pneumatika; obsahuje podiel prírodných surovín a muž vysokej miery prilnavosti k vozovke i pri nízkych pneumatikách.Unikátny tvar dezénu pre atraktívny vzhľad a lepšie výkony na mokrom a zasneženom povrchu.Dva typy 3D lamiel Zaisťujú spolahlivú ovladateľnosť vo vysokých rýchlostiach a minimalizujú vznik nerovnomerného opotrebovania.Optimalizovaná veľkosť styčnej plochy znižuje hlučnosť a zlepšuje záber na snehu.Najdôležitejšie vlastnosti a nazwaistiky:- HRS-Hankook runflat systém.- 3PMSF.- Skvělý výkon za celý rok.- Dlhá životnosť.- Dobrá odolnosť proti vzniku aquaplaningu.- Špeciálna zmes.- Lepšia prilnavosť na mokrých a zasněžených silnicích.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 98 (750kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 988139 |
| Dezén | H750 Kinergy 4S2 |
| Druh | Run Flat |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo