Pirelli SCORPION WINTER bol navrhnutý tak; aby vyhovoval moderným SUV vozidlám s osobitným zameraním na prémiový segment.Scorpion Winter zaručuje maximálnu stabilitu a presnú odozvu v konaní na snehu; mokre i na suchu.Smerová a symetrická konštrukcia dezénu zaručuje vynikajúcu pohyblivosť na snehu aj v tých najnáročnejších podmienkach.Obvodové drážky skvelo odvádza vodu a tým predchádza vzniku aquaplaningu.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Vynikajúca trakcia na snehu.- Bezpečná jazda na mokrých cestách.- Viac komfortu pre pohodovú jazdu.- Krátka brzdná dráha.- Najlepšie v triede na snehu.-3PMSF.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 285 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R22 |
| Hmotnostný index | 114 (1180kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 149.00 l |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| EPREL | 823038 |
| Špecifikácia | MO |
| DOT | 2025 |
| Dezén | SCORPION WINTER |
| Zosilnenie | XL |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo