DUNLOP SP SPORT MAXX GT600 je pneumatika s výjimečnou přilnavostí a ovladatelností pro silné sportovní vozy.Pneu je vysoce odolná proti vzniku aquaplaningu díky rovným středovým drážkám; které maximalizují rozptyl vody.Pneumatika S Sport Maxx GT nabízí vynikající přilnavost za mokra i za sucha a splní požadavky kladené sportovní jízdou.Technologie bezešvého pásu JLB drží tvar pneumatiky i ve vysokých rychlostech a umožňuje tak klidnou jízdu při maximální kontrole.Technologie Dunlop RunOnFlat =DSST - Umožňuje pokračovat v jízdě i po proražení či ztrátě tlaku; a to až 80km. Nejdůležitější vlastnosti a charakteristiky:- Lepší přilnavost za mokra i za sucha. - Přesné ovládání ve vyšších rychlostech.- Vysoká odolnost proti aquaplaningu.- Komfortní jízda.- DSST = Dunlop RunOnFlat.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 40 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 101 (825kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 129.27 l |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| EPREL | 910766 |
| Špecifikácia | NR1 |
| DOT | 2024 |
| Dezén | SP SPORT MAXX GT600 |
| Zosilnenie | XL |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Run Flat |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo