Systém PZero Corsa 2 je pneumatika používaná v extrémnych cestných podmienkach a je vyvinutá pre výkonné super autá a nadšencov; ktorí jazdia často po závodných tratiach; a umožňuje im maximalizovať výkon ich automobilov. Prvky vzorky dezénu; zmes a stavba umožňujú systému PZero Corsa uspokojiť aj najnáročnejších zákazníkov v oblasti riadenia za sucha a brzdenia bez obmedzenia ovládania na mokrom povrchu; hluk a maximalizácia kontaktných plôch behúňa pneumatiky s povrchom vozovky.Inovačná zmes behúňa zaisťuje maximálnu priľnavosť pri použití ultra ľahkých a flexibilných pásov použitých v širokej stope pneumatiky.Originálne vybavenie pre závodné cestovné automobily najprestížnejších výrobcov automobilov (len niekoľko príkladov - Ferrari; Porsche; Lamborghini; BMW; Maserati)Dezén pneumatíkAsimmetrico : Asymetrický dizajn s absenciou nepretržitých žliabkov; ktoré eliminujú blokovú štruktúru bežnej vzorky; vysoký pomer "land/sea" a štruktúra veľkého vonkajšieho ramena s minimálnym počtom žliabkov.Direzionale : Priama vzorka poskytuje lepšie ovládanie za mokra; zatiaľ čo absencia nepretržitých žliabkov eliminuje blokovú štruktúru bežnej vzorky.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 35 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 93 (650kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | D |
| EPREL | 594813 |
| Zosilnenie | XL |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Špecifikácia | MC |
| Dezén | PZERO CORSA ASIMMETRICO 2 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo