V segmente luxusných a športových automobilov je sofistikovaný elektronický bezpečnostný systém auromobilu a riadenie pohodlia súčasťou štandardnej výbavy. Aby Pirelli reagovalo na tento vývoj a neustále narastajúce strikné právne predpisy limitujúce hlučnosť; vyvinulo PZero Rosso: komfortnú a vysoko výkonnú pneumatiku bez kompromisu. zbr /> Názov je odvodený od teraz už legendárnej "PZero"; ktorá sa stala míľnikom; označujúcim významný obrat v technológii vysoko výkonných pneumatík Pirelli. "Rosso"; alebo červená; je synonymom pre taliansky motoristický šport. Viac ako 200 schválení ako originálne vybavenie u najprestížnejších výrobcov automobilov.Dezén pneumatíkAsymetrická vzorka s pozdĺžnymi kanálikmi. Dezén je rozdelený laterálne do troch odlišných prvkov; z ktorých každý je určený na rozdeľovanie jednotlivých aspektov výkonu. Tieto prvky sú umiestnené v rozmedzí od robustného vonkajšieho ramena cez polo-hladké stredové rebrovanie so zahnutými priečnymi žliabkami k otvorenejšiemu vnútornému ramenu.Direzionale : elegantná priama vzorka v tvare šípov so širokými pozdĺžnymi žliabkami pre lepšie reakcie na mokrom aj suchom povrchu.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 40 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 95 (690kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Druh | Štandardné |
| EPREL | 595217 |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Dezén | PZERO ROSSO DIREZIONALE |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo