PZero System je prvá pneumatika na svete; ktorá individuálne spája priamu a asymetrickú vysoko výkonnú pneumatiku. Je určená na použitie v tandeme; alebo oddelene; podľa typu automobilu; podmienok použitia a štýlu riadenia.Jej závodná konštrukcia ponúka vynikajúcu torznú pevnosť; priľnavosť a reakcie riadenia pod tlakom.Dezén pneumatíkAsimmetrico : Asymetrická vzorka dezénu v sebe zahŕňa základný blok vnútornej časti; stredová časť s dvoma neprerušovanými rebrovaniami a polohladkou vonkajšia časť.Direzionale : Priama vzorka rieši problém priľnavosti za mokra a aquaplaningu u výkonných automobilov; ktorých predné pneuamtiky majú široké bloky. PZero Direzionale maximalizuje odvod vody a zanecháva suchý povrch pre zadné Asimmetrico.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 89 (580kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | D |
| EPREL | 595221 |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Dezén | P ZERO DIREZIONALE |
| Druh | Štandardné |
| Špecifikácia | F |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo