P ZERO ROSSO-Vysoko výkonná pneumatika spájajúca výkon a pohodlie. Vyvinutá pre moderná športová vozidlá s elektronickým riadením a systémom kontroly stability. P Zero Rosso; je ideálna pneumatika poskytujúca presnú odozvu riadenia na mokrej i suchej vozovke. K športovému výkonu dodáva pneumatika P Zero Rosso koncept pohodlie prostredníctvom špeciálnej konštrukcie karkas; ktorý spája výkon s prvkami pohodlie typickými pre "vlajkovej lodi" sektor vysoko výkonných automobilov. Pneumatika P Zero Rosso získala viac ako 200 homologáciou originálneho príslušenstva od popredných výrobcov výkonných automobilov. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - asymetrický vzorka prináša istotu za mokra aj sucha; lepšiu priľnavosť a rýchly odvod - vynikajúci výkon i za mokra počas celej životnosti pneumatiky - kostra obsahuje jedno - alebo dvojvrstvové hodváb s Aramid - zosilňuje a zlepšuje priamu stabilitu
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 205 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 89 (580kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | D |
| EPREL | 596142 |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Dezén | PZERO ROSSO |
| Druh | Štandardné |
| Špecifikácia | N5 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo